575 885 923

kontakt@tgbereda.pl

OPINIE

Zapraszam Państwa do zapoznania się z opiniami moich klientów, świadczącymi o najwyższej jakości oferowanych usług. Zapraszam również do dodawania opinii z współpracy za pomocą zamieszczonego poniżej formularza.
Sylwek
Rewelacyjna współpraca, fachowe doradztwo, a wykonanie … zapiera dech.Kilkukrotnie korzystałem u usług Rafała i serdecznie je polecam. Zawsze robota zrobiona tak jak należy, czysto schludnie, bez zbędnego zamieszania. Efekt końcowy (czy to kotłowni, czy instalacji ogrzewania wody za pomocą paneli słonecznych czy instalacji armatury i grzejników) powala na kolana.
Mateusz
Bardzo polecam . Wykonywał u mnie całą instalacje w domu , fachowa i szybka robota i kotłownia wygląda rewelacyjnie , bo chodziło mi też o wygląd bo mam przejściową do garażu . Jeszcze raz polecam.
Paweł
Widziałem jego parę kotłowni które robił, „rewelka” czysto, szybko i nie ma do czego się przyczepić i jeszcze cena przystępna – dlatego robił i u mnie. Pozdrawiam panie Rafale.
Łukasz
Bardzo profesjonalna firma, świetne doradztwo – wykonanie kotłowni na wysokim poziomie, przy tym szybko i czysto. Gorąco polecam. Z pewnością mogę polecić p. Rafała.
Łukasz
Polecam usługi Rafała, wykonywał u mnie kotłownię i całe centralne ogrzewanie. Solidnie, profesjonalnie, bez komplikacji, i co najważniejsze bardzo przystępnie kasowo. Jestem bardzo zadowolony i z pełną świadomością polecam.
WYŚLIJ NAM SWOJĄ OPINIĘ